środa, 4 kwietnia 2012

Kartki#25 "Ślub w zieleni i fiolecie"

Kartkę robiłam z myślą o wyzwaniu na SP, ale miałam chwilę słabości i nie dokończyłam jej w terminie.Podparłam się aktualną mapką na blogu Card Patterns, więc zgłoszę ją chociaż tam :)


Pozdrawiam ciepło :)

Młoda para
Na zawsze razem

8 komentarzy:

 1. Zielony i fioletowy, to nie są moje ulubione kolory, ale Ty Alu je oswoiłaś i stworzyłaś piękną, romantyczną kartkę..

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja właśnie zielen i fiolet bardzo lubię :) Bardzo ładnie Ci to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) To także nie jest moje ulubione zestawienie kolorystyczne, dokończyłam tę kartkę, żeby pocięte materiały się nie zmarnowały...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka jest przepiękna, delikatna, a kropeczki nadają jej lekkości :-). Jak zwykle podziwiam. Dziękuję za miło słowa pozostawione na moim blogu i również życzę spokojnych Świąt spędzonych w radosnej atmosferze. Przesyłam serdeczne uściski.

  OdpowiedzUsuń
 5. This is such a pretty silhouette image, and I love how you've framed one side with the flowers. Beautiful choice of colors, too! Thanks for joining us this week at Card Patterns!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyszła wspaniale- choć to również nie mój ulubiony zestaw kolorów.A co do słabości...To mogłabym powieść napisać- więc lepiej popodziwiam- bo jest na czym oko zawiesić : )

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna kartelucha. Bardzo ładne kolory

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Thank you for your comment