niedziela, 15 kwietnia 2012

Rubinowa rocznica slubu

Witam niedzielnie :)

Miałam przyjemność zrobić pracę z okazji 40 rocznicy ślubu. Wymogi: coś co można postawić, w kształcie/duże serce, życzenia, duża czterdziecha  a poza tym pełna dowolność. Na początku pomyślałam o ramce na zdjęcia a później znalazłam blejtram 30x30cm... i zdecydowałam się na użycie mediów. Nie wiem, czy nie przesadziłam z czerwonym kolorem i ilością motyli... Jak zrobić fajne zdjęcia dużym pracom?!

    

Pracę zgłaszam na wyzwanie Motyle i ćmy, które można znaleźć na blogu 7 Dots Studio. W swojej pracy wykorzystałam papier Duchess z kolekcji Wonderland a poza tym resztki papierów Dreamer (motyle także są z nich wycięte a do tego popsikane glimmerami i posypane brokatem).

Pozdrawiam ciepło!

5 komentarzy:

 1. Piękna faktura i ten klucz motyli...

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Podobają mi się zwłaszcza te obrokatowane motyle :) A zdjęcia, to chyba tak jak scrapom - najlepiej na wprost, żeby był idealny kwadrat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matilde dzięki, ta wiedza przyda się w przyszłości. W życiu zrobiłam jednego scrapa i nawet go nie sfotografowałam...

   Usuń
 3. Och, ale pracy włożyłaś w tę kartkę i.. serca :-)). W sprawie zdjęć nic nie doradzę, bo sama się złoszczę, że mi nie wychodzą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna praca... zwłaszcza te motyle :)
  Ja czasami większe prace kładę na podłodze i fotografuję z góry.. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Thank you for your comment