niedziela, 30 lipca 2017

w wolnej chwili #5

 
Ja już wyrosłam z tego, córka na szczęście nie przejawia takich zachowań :)


To zwierzę pięknie pozowało do zdjęć :)


Dobry wieczór,
dawno nie było postu z cyklu w wolnej chwili. Czytamy to i owo, jeździmy tu i tam... ale czasami nie chce mi się dźwigać aparatu. 

Dziś odwiedziliśmy ZOO w Wojciechowie, który jest położony w odległości 8km od Nałęczowa. Z dojazdem na miejsce mieliśmy mały kłopot, brakuje wyraźnych oznaczeń, reklam tego miejsca po drodze. Jadąc od strony Nałęczowa raczej nie powinniście przegapić baneru. 
 
Jakie zwierzęta znajdują się w tym miejscu możecie zobaczyć na moich zdjęciach, o innych tutaj sobie doczytacie. Brakowało mi mini zoo dla dzieci, moim zdaniem uatrakcyjniłoby ono nasz pobyt. Plac zabaw to fajny pomysł, ale znajduje się tuż przy wejściu i dzieciaki od razu ciągną na niego rodziców. Ciekawostka - w ramach biletu wstępu przybijana jest pieczątka na rękę.   

To miejsce polecamy początkującym odwiedzającym. Dzieci, które były w większych/atrakcyjniejszych zwierzyńcach mogą czuć się zawiedzione. Nasza podróżniczka oceniła je na 4/10pkt., ale nic dziwnego - dwa tygodnie temu byliśmy w ZOO Safari w Borysewie... a jeszcze wcześniej w łódzkim ZOO.


A te piękne łabędzie spotkaliśmy w Nałęczowskim Parku Zdrojowym. W taki upał przyjemnie było pospacerować wśród zadbanych alejek w cieniu drzew... Dla łasuchów - chwila przyjemności w pijalni czekolady...

Dobranoc :)

3 komentarze:

Dziękuję za komentarz
Thank you for your comment