środa, 27 czerwca 2012

Nowe kolekcje TSC

Wczoraj dostałam przesyłkę z papierami, które niedawno miały swoją premierę a już pojawiają się kolejne kolekcje z serii must have... Jeśli nie powiedzie mi się w losowaniu, to papiery Agnieszki Anny zakupię sobie kiedyś. I chyba wypadałoby mi w końcu pociąć One Moment in Time :)

 

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Szczęście to...Tę kartkę przygotowałam na 1. ekspresowe wyzwanie SP. W moim ulubionym miesięczniku znalazłam sympatyczny cytat o szczęściu, dzięki temu postawiłam na elegancką pracę wg schematu, którego chyba nadużywam ;) Pierwotnie miały pojawić się gotowe różyczki, które fajnie współgrały z papierem Love and Be Loved... Przypomniało mi się jednak, że jednym z wymogów jest wykorzystanie jakiegoś kursu z portalu i tak padło na różyczkę wg pomysłu Anuszki.

Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Dobrego dnia!

sobota, 23 czerwca 2012

Ślubna z czekoladowymi dodatkamiKolejna ślubna kartka... powstała ze ścinków papierów 7 Dots Studio. Do kolorystyki papierów idealnie pasowały czekoladowe różyczki i półperełki od Hazel. Miłego weekendu! 

piątek, 22 czerwca 2012

środa, 20 czerwca 2012

W dniu Twojego świętaWitam serdecznie :) Kolejna skromna (kolory nie "moje" i nie chciałam przesadzić z dodatkami) kartka z kolekcji Dance in sunshine, wykonana wg mapki Ayeedy:

Dobrego dnia!

Fioletowe różyczki i półperełki od Hazel
W dniu Twojego święta

poniedziałek, 18 czerwca 2012

Zaproszenia ślubne

Witam słonecznie :) Czy u Was też było dziś tak upalnie?
Jakiś czas temu narzeczeni, do których trafiły te zaproszenia, poprosili mnie o wykonanie jeszcze dwóch. Z realizacją "zamówienia" poczekałam do momentu otrzymania paczki z nowymi wykrojnikami...

Spotkała mnie dziś miła niespodzianka, moja kartka została wyróżniona na blogu Agaterii :)


A tak na marginesie zaproszenia były jej pierwowzorem :) Wykorzystałam w nich kryształki z paczki od Hazel. Dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze.

Spokojnego wieczoru :)

niedziela, 17 czerwca 2012

Ślubna

Dobry wieczór :)

Przy okazji robienia pracy na wyzwanie Agaterii (To Wasz dzień!) przypomniałam sobie o kolekcji Dance in sunshine. Filet z zielenią to zestawienie kolorystyczne, które lubię podziwiać u innych :) Kartka jest skromna, ale nie chciałam zbytnio zakrywać wykrojnikowej ramki (podkleiłam ją taśmą i kosteczkami dystansowymi, efektu 3D nie widać na zdjęciu). Fioletowe półperełki wygrane u Hazel okazały się bardzo przydatne :)


  
Zmykam kończyć zaproszenia, dziękuję za odwiedziny i życzę miłego wieczoru :)

wtorek, 12 czerwca 2012

Z makami

Słoneczne dzień dobry :)
Maki wykonałam wg kursu Asi, stempel Moc życzeń znajdziecie w Stempell&Kartoon. Kartkę zgłaszam na urodzinowe wyzwanie tegoż sklepu.

Miłego dnia drogie Panie!

poniedziałek, 11 czerwca 2012

wtorek, 5 czerwca 2012

Z okazji narodzin

Witam serdecznie!

Kiedyś obiecałam komuś karteczkę z okazji narodzin dziecka, wyzwanie Kobens na SP zmobilizowało mnie do działania :)
Nie pada, więc wypada iść na spacer :) Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!